Hoş Geldin FiveM Turkey - Türkiye nin ilk Fivem Forumu | Fivem Türk | Fivem Forum

Fivemturkey.com'un kuruluş amacı türkiyede bulunan en iyi sunucuları ve fivem ile ilgisi olan kişileri bir arada tek çatı altında toplamaktır. Fivem forum...

Soru Sorun ?

Topluluğumuzdan Sorular Sorun ve Cevaplar Alın kaynaklar yükleyin indirin

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun :)

iletişim

Forum Yetkili alimi vardir .ilgilenenler pm ile iletişime gecsin tıkla git

X-Clusive Roleplay

Bilgiler
Katılım
23 Tem 2021
Mesajlar
430
Tepkime puanı
36
Konum
Diyarbakır
Merhaba,
Ben Kaan"RanShaw", siz de bizim gibi birçok sunucu gezip adminpower, rol paslanmaması, sosyal rp eksiği, keko rp, mafya ve aile gibi oluşumlar, çetelerin sürekli adam kaçırıp illegal dışında rol yapmaması vb. bir sürü etkenden dolayı istediğiniz sunucuyu bulamadıysanız. Lütfen bir 5 dk'nızı buraya ayırın.
Emin olun pişman olmayacaksınız.

X-Clusive Roleplay'i, sunucu sunucu gezmemize rağmen bahsettiğim sıkıntılara sahip olmayan bir sunucu bulamadığımız için dostlarımızla istediğimiz kaliteli roleplay deneyimine ulaşıp keyif almak için açtık.

Sunucumuz rol yapmayı A'dan Z'ye bilen oyunculardan tutun rol yapmayı hiç bilmeyen ancak çok isteyen insanlara kadar herkese açıktır. Deneyimli rol eğitmenlerimiz Haftanın belirli günlerinde belirli bir vakti siz de bizimle keyifli bir şekilde rol yapabilesiniz diye, size ayırmaktan hiç çekinmez.

İşte sunucunun bizce en önemli özellikleri:
-Admin'ler userlarla eşit haklara sahiptir. Dostumuz, kardeşimiz dahi olsa iş ayrı arkadaşlık ayrı sözüyle çıktığımız yolda Adminpower kullanarak oyunculara üstünlük sağlayan ya da küfür hakaret eden, yetkisini kötüye kullanan Admin'ler sunucudan uzaklaştırılır.
-Mafya, Aile gibi oluşumlar söz konusu bile değildir.
-Çeteler ben çeteyim diye bağıra bağıra gezip sürekli oyuncu kaçırmak sadece illegal roller yapmak vb. durumlar yerine; sosyal rp ve etkinliklere katılır, işlerini gizli halleder ve büyük ihtimalle tanıdığınız bir karakter çete olsa bile farketmezsiniz.
-Rollerin akışını sağlamak ve userların sıkılmaması için sunucudaki yalnız veya rolsüz kalan her oyuncuya rol pası yapılmaya çalışıyoruz.
-Sürekli etkinlikler yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Off-Road, Sky-Diving, Go-Kart vb. bir çok etkinlik planlıyorum. Yazının sonunda eski etkinliklerimizden örnekler görebilirsiniz. İllegal ve Legal Karakterlerle birlikte hep beraber çok güzel eğlendik.
-LSPD Kadromuz ve İllegaller sürekli win'e oynamaz rolün devamlılığı ne şekilde daha keyifli olacaksa o şekilde rol yapmayı seçer.
-Sunucumuz asla Teksas gibi değildir Gun RP'ye sadece keyifli roller yapılacaksa izin verilir. Yani Gun RP dozunda ve Kaliteli bir rol şeklinde yapılır. Aşırı ve Kurtlar vadisi tarzında değil.

Daha uzun uzun bahsedilecek çok şey var ancak kısa kesmek gerekirse emin olun bir sürü yer gezip hepsinden olmasa da her yerde bu konulardan en az birinden müzdarip olduğumuz için bu konular bizim kırmızı çizgimizdir. Bu sebepten dolayı asla ve asla bu kuralların çiğnenmesine göz yummayacağımıza garanti verebiliriz.

Discord sunucumuza girip, Sunucu Kurallarımıza ve İllegal Kurallarımıza göz atmanızı öneririm. Emin olun pişman olmayacaksınız
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8