Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama

Sunucu Tanitim WOODSİDE-RP CHİCAGO-FACTİON REALİSTİC FİVEM SUNUCUSU

  • Konbuyu başlatantysit
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 28
tysit Çevrim dışı

tysit

üye
22 Ara 2023
2
0
SUNUCU TANITIMI
Sunucumuzun kurulum tarihine, 05.06.2024 Saat 22:54'de karar verilmiştir. Sunucu yetkilileri, rol açısından ve empati, iletişim, tecrübe gibi konularda oldukça yeteneklidir. Sunucumuzun teması, Faction sistemi adı altında, Hard Roleplay(HRP) olarak belirlenmiştir. Amacımız, rol kalitesine güvenen, kaliteli rol yapmak isteyen oyuncuları kendi çatımız altında toplayarak, eğlenceli ve kaliteli bir ortam yaratmak. Ayrıca, amaçlarımız arasında olan Faction ve hrp yolunu seçme sebebimiz, FiveM platformunun geldiği bu kör noktayı artık bir nebze de olsun, çatımız altında düzene sokmaktır. Örneğin, bir "X" sunucusuna gittiğinizde, oyunun Amerika'da geçmesine rağmen, polis departmanında 10 polis var ise 9 tanesi Türk olabiliyor. Bu rol ve mantık açısından oldukça, gerici bir durum. Ayrıca, çeşitli lowrp kısımlara, sahnelere zaten eminim her zaman şahit olmuşsunuzdur. Eğer kaliteli rol yapmak istiyorsanız, Amerikan kültürünü, Chicago kültürünü yaşatabileceğinizi düşünüyorsanız, bizi tercih etmekten çekinmeyiniz. Büyük başarılara doğru, iyi günler.

Werod

AMAÇLARIMIZ
Sunucu amaçları arasında, Amerikan çete kültürünü oyuncular ve adminler olarak en iyi şekilde yansıtmak ve eğlenceli bir ortam yaratmaktır. Rol deneyiminiz, süresince sıkılmadan vakit geçireceğinizin garantisini verebilirim. Adminler sizin, tekil veya bir başınıza sıkılarak rol yaptığınızı gördüğünde mutlaka sizi, rol pasları ile eğlendirecektir. Gerek çocuk rolü, gerekse yaşlı bir adam, belki de meydan okuyan bir freestyle sözleri ile, sizin sıkılmanızı önleyeceklerdir.Discord'da bulunan kişi sayısı sizi telaşlandırmasın, dediğim gibi sunucunun açılış kararı daha yeni alındı. 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Tema düzenleyici