Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama

Sunucu Tanitim VOV CİTY LOS ANGELES TEMALI HARD ROLEPLAY SERVER [YENİ AÇILDI]

VoV City Çevrim dışı
26 Haz 2022
2
0
VOV CITY

Merhaba değerli Fivem topluluğu, sizlere yeni açtığımız gerçekçi Amerikan ekonomisine dayanan Los Angeles temalı VoV City sunucusundan bahsedeceğim. Sunucumuzda bulunan ilgili ve tecrübeli yönetim ekibiyle sizlere gerçekçi bir rol ortamı oluşturmak için çalışmaktayız. Sunucumuzdaki sistemler sizler için daha oturaklı olması adına özenle optimize edilmektedir. Sunucumuza oluşum alımları Los Angeles'ta bulunan oluşumların ismiyle alınacak ve oluşumların gerçek hikayeleri devam ettirilecektir. Uzun süredir Fivem platformu üzerinde kaliteli ve gerçekçi bir sunucu olmadığından VoV City sunucusunu açmış bulunmaktayız. Eğer siz de bu kaliteli ortama katılıp Fivem roleplay topluluğunun gelişmesinde katkıda bulunmak isterseniz VoV City projemize katılabilir ve bu yolda bizlere destek verip kaliteli bir ortamda rol yapma imkanı bulabilirsiniz, detaylı bilgi için "" discord adresimizi ziyaret edebilirsiniz.
Sunucumuzdan tanıtım niteliğinde küçük bir video:

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, üye: 0, Ziyaretçi: 1)