Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Murchle Paketleri

FivemTurkey Çevrim dışı

FivemTurkey 

moderatör
23 Tem 2021
430
391
Diyarbakır
Evet Arkadaşlar Sunucumda Kullandığım aktif 40 çeken paketimi satışa çıkarıyorum.Açıkcası Fivemi bırakmasaydım kesinlikle satmazdım.Çünkü Bu paketi yaparken İyi bir para harcadım ama bi o kadar da ekmeğini yedim. Fiyatı fivem piyasasına göre bence çok uygun. Buraya görsel eklemiyorum çünkü pakette anlatılacak birçok şey var allta discord adresimi bırakıcam orda tüm özelliklere tüm eklentilere nasıl bir paket alacağınıza dair birçok içerik mevcut aynı şekilde paketi alacak arkadaşlar için yayın açarak paketi en ince ayrıntısına kadar gösterebilirim. Yine sorunuz olursa tüm cevaplarınızı karşılayabilirim.

Bunun yanında kasaba paketimde satışta.Tamamen kasaba yaşantısına uyarlanmış hard ekonomi kasaba araçları herşey kasabaya taşınmış Bir kasaba Roleplay.Bu paketide aynı şekilde discord adresimde en ince ayrıntısına kadar bilgilendirilmiştir.

Discord Adresim: murchle4123

NOT:Fivemde paket alırken babanıza bile güvenmeyin tabiri caizse . Çünkü bundan önceki paketlerimde satış gerçeklesirken müsteriler çok tedirgindi.Çünkü adamlar hep dolandırılmış yok parayı vermiş paketi alamamış yok paket görüldüğü gibi çıkmamış.

Açık söylemem gerekirse bu dünya tek taraflı değil.Ben adamdan 100-200 fazla koparsam nolur koparmasam nolur.Kul hakkı en çok çekindiğim şeydir.Paket neyse paketin karşılığı neyse o. Ne bir eksik Ne bir fazla.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, üye: 0, Ziyaretçi: 1)