Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Mortal Kombat 11 Pro İncelemesi Türkçe

Admin Çevrim dışı

Admin 

Yönetici
moderatör
19 Haz 2021
78
131
Türkiye
mortal-kombat-11-pro-incelemesi.jpg

Mortal Kombat 11 Pro İncelemesi​

Dünya çapında satışı 8 milyondan fazla olması Mortal Kombat 11 Pro incelemesi Türkçe ve detaylarının da fazlaca önemli olmasına neden olmuştur. Yakın zamanda açıklanan ve başvuruları kabul edilmeye başlanan oyun dünya çapında e-spor oyunlarının geri döneceğine kanıt sayılıyor. 11 video oyunundan oluşan ve ödül toplamında 60 bin dolar alınabilen programın kayıtları da açıldı.

5 Aralık tarihine kadar başvuruları devam ediyor. Mortal Kombat 11 Pro Kompetition adıyla ikinci sezonun duyuruları da tamamlandı. Oyunun 5 Aralıktan itibaren çevrimiçi şekilde oynanmaya başlanması planlanıyor. PlayStation 4 turnuvalarında olduğu gibi sadece PlayStation 4 konsolları ile katılım zorunluluğu bulunuyor. Bu formata anlık olarak tüm oyuncular çevrimiçi şekilde ulaşabiliyor.

Neler Sunuyor?

İkinci sezonda tüm seviyedeki kombanantlara oyuna katılma şansı veriliyor. 60 bin dolarlık ödül havuzuna sahip olması da bir başka dikkat çeken yön oluyor. Kuzey Amerika, Latin Amerika, Avrupa, Okyanusya ve Orta Doğu şeklinde üç farklı bölgede toplanarak oyuncuların eleme sistemine tabi tutularak tur atlaması isteniyor. Mortal Kombat 11 Pro İncelemesi Türkçe içinde en çok çevrimiçi ve dünya çapında rekabet olması dikkat çekiyor.

Mortal Kombat 11 Pro İncelemesi

Mortal Kombat 11 Pro İncelemesi

Eleme Nasıl Oluyor?

Bahsedilen bölgelere ayrılacak olan oyuncuların her bölge için finale gelmelerine olanak tanıyacak puanları toplamaları gerekiyor.

Bu oyunlarda:

  • Pro Kompetition puanları toplanması gerekiyor,
  • Sekiz farklı çevrimiçi ve sezon kapsamında etkinlik yapılıyor,
  • Bölüm başına bir kazanan belirleniyor,
  • Oyuncuların Mileena, Rain ve Rambo gibi birçok yakın zamanda piyasaya çıkan savaçlarıları kullanmalarına izin veriliyor.
Bu uygulama kuralları eşliğinde sezonun tamamlanması bekleniyor. Mortal Kombat 11 Pro incelemesi Türkçe yapıldığında bilgi merkezi görevi gören maç kayıtlarının tutulduğu da fark ediliyor.

Şartlar Nelerdir?

Oyuna katılımla alakalı olarak PlayStation 4 üzerinden oyunu satın almanız isteniyor. Erişim şansınızın olması da yeterlidir. PlayStation Plus aboneliği bulunması da şartlar arasında geliyor. PSN kimliği ve network hesabı isteniyor. Kazananların ödülleri alması için de 18 yaşından büyük olduklarının doğrulanması yasal zorunluluk olarak talep ediliyor. 5 aralıktan sonra yayınlanan takvime göre oyunlar hız kazanıyor.

Küresel Bölümler Nelerdir?

Oyun içerikleri kadar yarışmacıların küresel bölümlerle alakalı bilgi aradıkları da biliniyor. Oyunun ilk bölümü Kuzey Amerika’dır. Kapsayan ligler kuzey Amerika batı ve doğudur. İnterKontinental Kombat ise Avrupa, Orta Doğu ve Okyanusya’yı içine alır. Liga Latina için de Brezilya, Meksika, Latin Amerika kuzey ve Latin Amerika Sur liglerinin geçerli olduğu açıklanmıştır.
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, üye: 0, Ziyaretçi: 1)