Hoş Geldin FiveM Turkey - Türkiye nin ilk Fivem Forumu | Fivem Türk | Fivem Forum

Fivemturkey.com'un kuruluş amacı türkiyede bulunan en iyi sunucuları ve fivem ile ilgisi olan kişileri bir arada tek çatı altında toplamaktır. Fivem forum...

Soru Sorun ?

Topluluğumuzdan Sorular Sorun ve Cevaplar Alın kaynaklar yükleyin indirin

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun :)

iletişim

Forum Yetkili alimi vardir .ilgilenenler pm ile iletişime gecsin tıkla git

Fivem GELİŞMİŞ BAŞVURU FORMU

Bilgiler
Katılım
23 Tem 2021
Mesajlar
430
Tepkime puanı
37
Konum
Diyarbakır
OOC

İsim;
Yaş;
Discord Hesabı;
Discord İd'si;
Steam Profil Linki;
FiveM Saati;
Hangi FiveM Sunucularında Oynadınız;
Sunucuda Kaç Saat Vakit Harcamayı Düşünüyor;
Oyuna Giriş Yaptığı Saat Aralıkları;
Sunucumuzu Nereden Buldunuz / Gördünüz;
Diğer oynadığınız sunucularda genel olarak yaptığınız rol nedir;

--------------------------------------------------------------

IC FORM

Ad;
Soy Ad;
Ülke;
Yaş;
Karakterin Hikayesi;

--------------------------------------------------------------

SORULACAK SORULAR (HİKAYE)

Soru 1;
Motel altı garajdayken arkadaşınızla konuşurken birisi sizin yanınıza gelip bir anda sizi bıçaklıyor ve siz bayılıyorsunuz. Arkadaşınızda sizi alıp hemen aracınızın arka koltuğuna koyup hastaneye götürüyor. Arkadaşınız hemen bir doktor çağırıyor ve doktor sizi sedyeye yatırıp hemen ameliyata alınıyorsunuz. Ameliyatınız bitiyor ve sizi gönderiyorlar. Burda yapılan rol hataları nedir ve nasıl bir yol izlersiniz?

Soru 2;
PD ve ya SD tarafından aranan birisiniz. O günde yolda çevirme var ve kaçmak isteseniz bile kaçamayacaksınız,mecburen çevirmeye girdiniz ve sıra size geldi. Burada nasıl bir yol ,zlerdiniz?

Soru 3;
Bir illegal karaktersiniz ve Discord üzerinde izin isteme kanalında 4 kişi bir adam kaçırma ve ya soyma izni istediniz (Discord'da kişinin adı IC ismidir). Motelinize normal gündelik kıyafetlerinizi çıkarıp,tamamen illegal bir şekilde hazırlanmış kıyafetleriniz giymek için motele doğru aracınızla yola koyuluyorsunuz, yolda bir çevirme olduğunu görüp duruyorsunuz (4 arkadaşınız dışında hiç kimse rol içinde sizin adam kaçıracağınızı bilmiyor) Polis memurunun envanterini açtığının animasyonunu görüyorsunuz ve sizin ne adınızı ne de kimliğinizi istemeden bir anda silahını çekip sizlere 'Bu arkadaşların üzerlerini arayıp tutuklayın bunlar adam kaçıracaklar' diyip üzerinizi arıyorlar ve 4 tane silahınız gidiyor. Karakolda hepinizin sorgusu alınıyor ve 100 kamu cezası alıyorsunuz. Burada nasıl bir yol sergilersiniz?

Soru 4;
Sarı sayfalarda birisi bir anda size '[KARAKTERİN ADI]senin a.... s.... o.... ç....' diyip bu mesajı yolluyor. Burada nasıl bir yol sergilerdiniz?

Soru 5;
Gerçek hayatta sevgilinizle bir sunucuya giriyorsunuz ve rolsel olarak sevgili değilsiniz. Herhangi bir oyuncu rol içinde sevgilinizle ağza alınamayacak şeyler yapıyor ve siz bunu rolde farkediyorsunuz. Bu durumda nasıl bir yol sergilersiniz?


SORULACAK SORULAR (TERİMLER)

Rdm
Vdm
Drive By
Robocop
Revenge kill
Gooa
Refuse RP
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8