Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama

Sunucu Tanitim DARKV ROLEPLAY | OBYGAME | KENDİNE HAS SİSTEMLER | SEZON 2

• Konbuyu başlatancosanon
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 425
cosanon Çevrim dışı
4 Haz 2022
3
0
Selamlar arkadaşlar, ObyGame firması olarak 2 yıldır geliştirmiş olduğumuz paket ile sizlerin beğenisine sunuyoruz. Sistemlerimiz tamamen YMAP ve MLO yapılardan oluşmaktadır. Kuralcı yapımız ile rol dışında aşırıya kaçılan her türlü davranışa izin vermiyoruz. Oyun içinde Admin yetkisi olmayan tüm yönetimi discord üzerinden sadece 6 kişi ile yönetilen bir yapımız vardır. Gereksiz uçan, araç çıkartan, silah çıkartan ve bunlara admin rol pası diyen bir davranışlar göremezsiniz. Kendine has loglama sistemi ve alert sistemi ile oyuncularımızın adaletli bir şekilde oyun keyfini çıkarmasını sağlayabiliyoruz. Bu logları oturup takip etmemize gerek yok desem ?

En son geliştirdiğimiz özel sistemimizin tanıtım videosunu sizler ile paylaşmak istiyorum.

ObyGame İlan Merkezi

ObyCoin oyun içinde rol yaparak kazanabildiğiniz, karşılığında kasa açarak katlayabildiğiniz bir oyun içi para birimidir. ObyCoin ile bağışçı eşyalarını oyun içinden satın alabilirsiniz. Bu işlem otomatik teslim edilmektedir.

ObyGame İlan Merkezi;
Sunucu içerisinde elde ettiğiniz materyalleri adresi üzerinde ilan vererek diğer oyunculara satabilirsiniz. Bu işlem sayesinde obypara ve obycoin elde edebilirsiniz. Elde etmiş olduğunuz ObyPara'ları hesabınıza çekebilirsiniz. ObyCoin elde ettiğinizde istediğiniz herhangi bir obygame oyun sunucusuna aktarabilirsiniz.

Web Sitemiz :
DarkV Discord :

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, üye: 0, Ziyaretçi: 1)